Rączna
= menu

Chórzyści z Rącznej dla Niepodległej - zdjęcie nr 1

W niedzielny poranek 20 listopada 2022 w kościele parafialnym w Rącznej mimo mrozu było ciepło i radośnie. Zebranych, słuchających koncertu w wykonaniu chóru Szkoły Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Rącznej i jej absolwentów połączyła pieśń.

Siłą sześćdziesięciu młodych głosów, płynących z pełnych zapału serc chórzystów zabrzmiały pieśni patriotyczne różnych epok. Usłyszeliśmy radosne piosenki Powstania Warszawskiego, utwory współczesne i najbardziej lubiane pieśni legionowe. Melodia płynęła daleko, daleko...

Po przerwie wymuszonej pandemią powróciliśmy do tradycji koncertowania przed społecznością lokalną. Zaśpiewaliśmy dla niepodległej Polski! Dziękujemy serdecznie Księdzu Proboszczowi za przyjęcie nas w kościele i ciepłe słowa do nas skierowane, Dyrekcji, nauczycielom, wychowawcom i rodzicom za to, że byli w tym dniu z nami, a także wszystkim słuchaczom, którzy swoją obecnością dodawali nam sił. Słowa wdzięczności kierujemy także do absolwentów naszej szkoły, którzy wraz z nami wystąpili.

Źródło: www.liszki.pl

Chórzyści z Rącznej dla Niepodległej - zdjęcie nr 1

Chórzyści z Rącznej dla Niepodległej - zdjęcie nr 2

Chórzyści z Rącznej dla Niepodległej - zdjęcie nr 3

Chórzyści z Rącznej dla Niepodległej - zdjęcie nr 4

Chórzyści z Rącznej dla Niepodległej - zdjęcie nr 5