Rączna
= menu

Dyrektor SP Rączna Pani Barbara Lelek odchodzi na emeryturę - zdjęcie

Nadszedł dzień, który wydawało się, że nigdy nie nadejdzie. A jednak... Skończyła się pewna epoka, na zasłużoną emeryturę odchodzi Pani Dyrektor, Barbara Lelek. W minioną środę uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły podziękowali za ogrom pracy, dobre, ciepłe serce, życzliwe słowa i wsparcie "Opowieścią o życiu" - wzruszającą historią, w której każde słowo i każdy dźwięk miał znaczenie. "Powiedzieć chciałoby się dużo, ale skąd wiedzieć, które słowa są bardziej wartościowe od drugich? Powiemy zatem to, co najważniejsze... DZIĘKUJEMY!" - zakończyła przewodnicząca szkoły, Oliwia Krząścik.

Dzień później, podczas wspaniałego koncertu noworocznego, Panią Dyrektor pożegnał szkolny chór. Występ uświetnili absolwenci naszej szkoły, wykonując wraz z chórem utwór Ireny Santor "Jeszcze jeden świt" - Daria Nowak oraz Sławomir Górecki. Repertuar, słowa i muzyka poruszyły wszystkie zgromadzone na sali gimnastycznej serca. Nie brakowało łez i ciepłych uśmiechów.

Po koncercie kilka słów podziękowań i wspomnień wygłosili goście: Pani Dyrektor Gminnego Zespołu Ekonomiczno - Administracyjnego Szkół w Liszkach, Anna Maślanka, Wójt Gminy Liszki, Paweł Miś, Sołtys Wsi Rączna inż Krzysztof Krupa oraz wspaniali rodzice naszych uczniów.

"Skoro Reżyser Dziejów dał nam
epizod zagrać choć przez chwilę
to nie kwękajmy, że tak mało
lecz cieszmy się, że dał aż tyle!"

Cieszymy się zatem, że dane nam było poznać i spędzić choć trochę czasu z Panią Dyrektor. Nie mówimy "żegnaj", lecz "do zobaczenia"!

 

Źródło: spraczna1.edupage.org

Odwiedź stronę: Piotr Lach