Rączna
= menu

Turniej Cracovia Training Center Cup - 26.03.2023 - roczniki 2011 i 2012 - plakat

Pod koniec marca na boiskach Akademii Cracovii zainagurowany zostanie cykl turniejów Cracovia Training Center Cup skierowany do młodzieżowych drużyn z południa kraju! Turnieje przeznaczone dla drużyn z Roczników od 2011 do 2015 będą odbywały się regularnie na boiskach Cracovia Training Center w Rącznej. Do rywalizacji zaproszone zostaną kluby z południowej części kraju, które mierząc się ze swoimi rówieśnikami, będą walczyć o atrakcyjne nagrody. Do końca maja planowane jest rozegranie około 15 turniejów, które stworzą świetne warunki, nie tylko do sportowej rywalizacji, ale również obserwacji wyróżniających się zawodników z południa Polski.

Zapisy trwają! Pierwszy turniej Cracovia Training Center Cup odbędzie się już 26. marca (sobota)! Do rywalizacji w nim zapraszamy wszystkie chętne drużyny z roczników 2012 i 2011! Zapisy oraz szczegółówe informacje:

Trener
Kamil Wilk
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon: 783 114 941

Trener koordynator
Michał Peterman
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon: 539 037 689

 

Źródło: cracovia.pl

Odwiedź stronę: Piotr Lach