Rączna
= menu

Festyn gminno-parafialny w Kaszowie - 3 czerwca 2023 - plakat

W dniu 3 czerwca 2023 roku będziemy obchodzić ważne wydarzenie - 25-lecie istnienia Parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Kaszowie. W tym wyjątkowym dniu o godzinie 15:00 rozpocznie się uroczysta Msza Święta, której przewodniczyć będzie Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski - Metropolita Krakowski. Podczas tej Mszy Świętej dokonana zostanie konsekracja kościoła parafialnego.

Po zakończeniu Mszy Świętej spotkamy się na placu przed kościołem. Tam, około godziny 17:30, wystąpią różni artyści i grupy. Na scenie pojawi się Orkiestra Dęta Zakładu Górniczego "Janina" z Libiąża, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Świętego Józefa w Kaszowie oraz Szkoły Podstawowej nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Kaszowie. Ponadto, zaprezentuje się również Zespół Ludowy "Krakowianie".

Jednak prawdziwą gwiazdą wieczoru będzie MARCIN DANIEC - jedna z najbardziej znanych postaci polskiego kabaretu. Punkualnie o godzinie 20:00 pojawi się na scenie, aby zapewnić nam wieczór pełen śmiechu i rozrywki. Obiecujemy, że będzie niezwykle zabawnie! Po występie Marcina Dańca wystąpi Kapela Górole, a na zakończenie wszyscy będziemy mieli okazję wziąć udział w zabawie tanecznej przy dźwiękach zespołu Są Lepsi. To będzie niezapomniana noc pełna radości i wspaniałej muzyki.

Źródło: Facebook / Gmina Liszki - Urząd.